Vyrážečka S23 BAUER VAPOR X5 PRO BLOCKER-SR

Kód: 21860/BIL
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bauer
5 219 Kč

Zvolte variantu

uďte připraveni na každou střelu s vyrážečkou Vapor X5 Pro, která nabízí přesně to, co od lapačky jako brankář požadujete – tedy prvotřídní vyváženost a nízkou váhu. Nově jsme ale při vývoji a výrobě této lapačky pořádně zapracovali na jejím materiálu.

Vyrážečka Bauer s novým materiálem i konstrukcí

Od nového materiálu si – a samozřejmě i vám – slibujeme mnohem větší pevnost. V praxi to znamená, že vyrážečka by nyní měla být mnohem odolnější, ale hlavně by vám měla mnohem déle vydržet v původním tvaru.

S novým materiálem doznala změny i celková konstrukce rukavice: díky upravené boční ochranné desce je teď vyrážečka mnohem lépe chráněna též z boční strany

Gólmanská výstroj, co vás podrží  

Určitě vás potěší i funkce optimalizované polohy. Pozice přichycení ruky k odrazové desce se snížila o 1 cm, což vám v kombinaci s ergonomickým designem pomáhá udržet vyrážečku v kolmém směru vůči střelám. Díky tomu budete vždy připraveni vykrýt jakoukoliv jedovku.

I přes všechna vylepšení je tato vyrážečka zase o něco lehčí než její předchůdkyně, takže nebude zbytečně namáhat ruku. Navíc disponuje perfektním střihem, díky němuž se vám na ruce spolehlivě udrží i při sebenáročnějších zákrocích.

Barva: Bílá, Gard: Klasický (vyrážečka v pravé ruce)
U nás do 36 hodin (4 ks) | 21860/BIL
5 219 Kč
Barva: Bílá, Gard: Obrácený (vyrážečka v levé ruce)
U nás do 36 hodin (4 ks) | 21860/BIL2
5 219 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: