Získejte 5% slevu po registraci.

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad JR

Kód: 69999/27330
Neohodnoceno
Značka: Winnwell
850 Kč
Skladem (1 ks)

Nejmenší ze střeleckých desek. Deska Winnwell Shooting Pad JR má rozměry 1 x 0,5 m. Tloušťka desky je pak 3 mm. Díky rozměrům je tato deska oblíbené zejména pro velmi snadnou manipulaci a přenosnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deska Winnwell shooting pad JR

Desky Winnwell Shooting Pad jsou vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách Winnwell tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci.

Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek, nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky vždy je dobré desku omést a očistit. Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat.

Deska Shooting Pad JR je nejmenší ze střeleckých desek. Její rozměry jsou 1 x 0,5 m. Tloušťka desky je pak 3 mm. Díky rozměrům je tato deska oblíbená zejména pro velmi snadnou manipulaci a přenosnost. Je opatřena madlem, desku chytnete jako tašku a můžete vyrazit na trénink.

střelecká deska Winnwell shooting pad JR

Střelecká deska – Shooting pad JR je velikostně uzpůsobena opravdu pouze pro trénink střelby. Pokud chcete trénovat stickhandling nebo další prostorově náročnější dovednosti vybírejte větší desky (Pro, Extreme). Desku lze použít venku i doma. Střelecká deska ochrání Vaší drahou hokejku proti poškození, jak se tomu stává na tvrdém povrchu jako je beton nebo dlažba. Povrch desky maximálně simuluje klasický led. 

střelecká deska Winnwell shooting pad JR_2

yes

Kluznost jako klasický led, simuluje opravdovou ledovou plochu

Snadná přenosnost a manipulace díky svým rozměrům a praktickému madlu

Sluneční paprsky nemění vlastnosti desky 

Lze používat doma i venku 

no

 Primárně určena pro trénink střelby, na procvičování práce s hokejkou je příliš malá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: