Lapačka S23 BAUER VAPOR X5 PRO CATCHER-SR

Kód: 21857/BIL
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bauer
8 099 Kč

Zvolte variantu

Lapačka Bauer Vapor X5 Pro – pokud jste brankář chytající na (nej)vyšší výkonnostní úrovni, tak si toto produktové označení pořádně zapamatujte. Je totiž možné, že se s ním odteď budete setkávat pravidelně. Možná na každém tréninku i zápase...

Lapačka Bauer Vapor – rukavice, se kterou poznáte rozdíl

Tato hokejová lapačka si stále drží svůj klasický Vapor styl zavírání. Co se naopak změnilo – samozřejmě k lepšímu – je výplň lapačky, kterou nově tvoří speciální absorpční pěna, která efektivněji tlumí střely ze všech úhlů, což ocení především vaše dlaň. A zamlouvat se jí nepochybně bude též to, že lapačka díky přítomnosti zmíněné pěny absorbuje mnohem méně vlhkosti, takže nehrozí, že budete zápas končit s namodralou rukou a s lapačkou někde u kotníku.

Nejen dlaň, ale též malíček vám poděkuje, protože i na jeho blaho bylo v případě naší Vapor lapačky náležitě pamatováno. Díky funkci překrytí malíčků, kterou jsme odkoukali od baseballových rukavic, si můžete malíčkový prostor upravit tak, aby vám lapačka dokonale padla.

Hokejová lapačka, co drží po celý zápas i během dlouhého tréninku

Kromě malíčku jsme nezapomněli ani na ostatní prsty, a to formou Catch Grip – přilnavé výstelky, díky níž se vám lapačka nebude na ruce posouvat, nebo nedej bože dokonce plandat.

Jisté je jedno: jestli si tuhle brankářskou lapačku vezmete mezi tyče, tak to vaši soupeři mají spočítaný.

Barva: Bílá, Gard: Klasický (lapačka v levé ruce)
U nás do 36 hodin (>5 ks) | 21857/BIL
8 099 Kč
Barva: Bílá, Gard: Obrácený (lapačka v pravé ruce)
U nás do 36 hodin (5 ks) | 21857/BIL2
8 099 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: