Hokejové branky

Ahoj hokejisti,

v dnešním blogu se podrobněji zaměříme na základní stavební kámen každého tréninkového centra - HOKEJOVOU BRANKU. Výběr velikostí, které jsou v nabídce, je opravdu široký. Dětské branky - 36", 32" a menší (často v setu s plastovými hokejkami a míčkem) jsou ideální na první hokejové bitvy v pokojíčku. Pro trénink mladších kategorií se hodí branky středních rozměrů - 60", 54", 52". Velikostně jsou vhodné pro přepravu nebo pokud nemáte dostatek místa pro branku klasického rozměru. Přesnou kopií klasické hokejové branky jsou brány o velikosti 72"

Hokejová branka_6

Sestavení branky je snadnou záležitostí, ke které nepotřebujete žádné nářadí. Pomocí "Snap Clip" systému se jednotlivé kusy k sobě zacvaknou a máte hotovo. Výsledkem je pevná a stabilní konstrukce. Stejně jednoduše lze branku opět rozložit a uložit zpět do krabice.

Hokejová branka_2

 

Jak je uchycena síť? Pokud je branka označena jako QuikNet nebo Heavy Duty, pak se síť upevňuje pomocí pásků se suchým zipem. V opačném případě se provléká tkanička.

Hokejová branka_5

Na doporučení výrobce jsou branky primárně určeny na střelbu míčkem. Na střelbu pukem je určena pouze modelová řada Heavy Duty. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli branky testovat střelbou klasickým pukem a výsledku se nemusíte bát. I ostatní branky nápor střel v pohodě vydrží a maximálně se objeví drobná promáčklina, která má však pouze estetický charakter a na stabilitu konstrukce nemá vliv. Avšak proto je síla konstrukce branky základním parametrem, na který se při výběru zaměřit. 

Hokejová branka Winnwell 72" - 1,5" a 1,25"

Hokejová branka Winnwell 72" 2015 - 2" a 1,5"

Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard - 2" a 1,75"

Hokejová branka Winnwell 72" Quik Net - 2"

Hokejová branka Winnwell 72 Heavy Duty - 2" (ocelová konstrukce)

Hokejová branka_9

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení