Hůl BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR-77

Kód: 5463/L -
Neohodnoceno
Značka: Bauer
5 439 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

L/P: L (levá ruka dole), Tvrdost: 77 flex, Zahnutí: P92
U nás do 36 hodin (2 ks) | 5463/L -
5 439 Kč
L/P: L (levá ruka dole), Tvrdost: 77 flex, Zahnutí: P28
Na dotaz | 5463/L -2
5 439 Kč
L/P: P (pravá ruka dole), Tvrdost: 77 flex, Zahnutí: P92
U nás do 36 hodin (2 ks) | 5463/P -
5 439 Kč
L/P: P (pravá ruka dole), Tvrdost: 77 flex, Zahnutí: P28
U nás do 36 hodin (2 ks) | 5463/P -2
5 439 Kč

Detailní popis produktu

Seniorská hokejka Vapor FLYLITE v tvrdosti 77 o výšce 152 cm a váze 390 gramů.

Tento model je naprostou špičkou mezi všemi hokejkami a to nejen díky svojí bezkonkurenční váze, ale především provedením, které demonstruje technologický náskok značky Bauer před ostatními výrobci. Puk z čepele této hokejky vyletí tak rychle, že brankář nestačí ani mrknout.

Jak shaft tak i čepel hokejky jsou potaženy prémiovým karbonem TeXtreme®, který nejdete pouze na top modelech značky Bauer. Mezi jeho bezkonkurenční vlastnosti můžeme zařadit nízkou váhu a pevnost. Pouze na této hokejce najdete jedno unikum a to asymetrické prolnutí těchto vláken, díky kterému se ještě vylepšil přenos energie během střely. Takto prolnuté karbonové vlákna jsou naneseny na hokejky systémem Advanced Carbon Layering, který redukuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost.

XE Taper technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil.  Tvar krčku hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek. Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu tedy větší prohnutí hokejky, díky čemuž hokejka rychleji vystřelí, a torzní stabilitu což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“, tedy je stabilní.

Hokejka je vyrobena technologií MONOCOMP, což znamená opravdu z jednoho kusu. Díky tomuto patentovanému výrobnímu procesu se neztrácí žádná energie během střely při přechodu ze shaftu do čepele.

Čepel hokejky byla optimalizovaná navýšením materiálu v kritických bodech, taky aby se zvýšila její odolnost a nebyla nijak poznamenaná výkonnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: