Lokty BAUER S21 X ELBOW PAD - YTH

Kód: 20931/DET
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bauer
674 Kč

Zvolte variantu

Chrániče loktů Bauer X pro kategorii youth, dostupné ve třech velikostech a vylepšené oproti předchozím modelům. Jde o cenově dostupný model určený pro amatérské hráče, kteří si chodí zahrát hokej přibližně jednou až dvakrát týdně. Přesto neočekávejte obyčejné a nudné lokty. Bauer X vás překvapí hned několika vlastnostmi, a především na poměry této výkonnostní kategorie exkluzivním designem.

Lokty Bauer X byly navržené tak, aby se v nich i hokejoví začátečníci cítili co nejvíc pohodlně. Samozřejmě při zachování maximální bezpečnosti, která je u amatérských hokejistů zvláště důležitá. Pokud si některý z nových modelů od Baueru kupujete poprvé, pak vás příjemně překvapí, jakou tyto lokty dávají hráči svobodu v pohyblivosti. Chrániče mají dělenou konstrukci a anatomicky tvarovaný chránič předloktí, který skvěle přiléhá k tělu a podpoří vás i při těch nejrychlejších pohybech. 

Kromě svěžích barev a celkového designového provedení se u loktů Bauer X těšte i na sublimovanou hydrofobní výstelku, která vás za každé situace udrží v suchu.

Velikost: Dětské S (98-124 cm)
U nás do 36 hodin (>5 ks) | 20931/DET
674 Kč
Velikost: Dětské M (109-132 cm)
U nás do 36 hodin (>5 ks) | 20931/DET2
674 Kč
Velikost: Dětské L (114-140 cm)
Ihned k odeslání (1 ks) | 20931/DET3
674 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: